חברי וועדת ההיגוי

רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-אלכא

אורי גיל

משנה למנכ"ל ג'וינט אלכא

רענן דינור

ניר קידר

 סמנכ"ל בכיר וראש המינהל לאסטרטגיה, תכנון כלכלי, מחקר ורגולציה, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

גל לנדאו

מנהל תחום חינוך, רווחה, תעסוקה ותמיכות, אגף החשב הכללי, משרד האוצר

אסתי שלי 

מנהלת אגף בריאות דיגיטלית, משרד הבריאות

ד"ר מיכל טביביאן מזרחי

סמנכ"לית ומנהלת אגף בכיר תכנון ואסטרטגיה, משרד החינוך

מרב חורב

סגנית ראש מטה ישראל דיגיטלית, השכלה ויישום

אפרת שטרן 

מנהלת ג'וינט ישראל מעבר למוגבלויות

זהר שרון 

מנהל הכוורת, ג'וינט ישראל וקרנות הביטוח הלאומי

אלי אפריאט 

מוביל דיגיטלי, מטה ישראל דיגיטלית, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

שותפים נוספים:

אריסון


הצוות שמניע את הדיאדה

רענן דינור

יזם חברתי וחבר הנהלה בקבוצת תעבורה. לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה, מנכ"ל משרד התמ"ת, ומנכ"ל עיריית ירושלים. יו"ר המרכז האקדמי רופין ומיוזמי פרוייקט ה"דיאדה". 

 

ארנון זמיר

יזם חברתי בימים ואיש טכנולוגיה בלילות. מייקר ושותף בחברת מייקינג-חינוך המקימה מרכזי טכנולוגיה חינוכית. לשעבר מנכ"ל-מייסד של TOM, מיזם הפעיל ב 16 מדינות בעולם. עוסק בייצור פתרונות ברי השגה עבור אנשים עם מוגבלות. יועץ לחדשנות טכנולוגית בהנגשה, חקלאות וביג-דטא. 

חי פיאסצקי

מנהל תכניות שיתופיות רב מגזרית ואיכות השירותים בג'וינט אלכא. לחי ניסיון רב בייזום וניהול שותפויות ויזמות חברתית וציבורית בישראל ובעולם היהודי הגלובאלי.

 

 

עינב צברי

יוזמת ומפתחת פרוייקטים רב מגזריים ומתודולוגיות למיפוי צרכים מהשטח, לצורך מציאת פתרונות לאתגרים חברתיים. משמשת כמתרגמת של רעיונות וסיפורים אנושיים בין האקדמיה, המגזר הציבורי והפרטי. סוציולוגית, חוקרת ומרצה.

אור כהן

חי ונושם את תחום הנגישות ושילוב אנשים עם מוגבלות. מייסד חברת ייעוץ גלובלית בתחום הנגישות בשם Global Ramp. לשעבר מנהל מחלקת ההכשרה של עמותת "נגישות ישראל" ומנהל הפיתוח העסקי של חברת Step Hear. יועץ למיזמים בעולמות הטכנולוגיה המסייעת. 

ספיר אפרת

אשת האופרציה ו"הדבק" של הפרויקט, קטליזטורית מלידה, וזאת שבלעדיה שום דבר לא היה זז. בעלת ניסיון של מספר שנים בתפעול פרויקטים של חדשנות חברתית לסוגיהם, בדגש על עולמות הטכנולוגיה והרובוטיקה."דיאדה" הינו פרויקט משותף של משרד העבודה, הרווחה והשרותים החברתיים, מטה ישראל דיגיטלית, החשב הכללי במשרד האוצר וגו'ינט אלכא, בשיתוף הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון (ישראל).